Kurumsal

Fym Banyo

TR Firmamız Şubat 2000’de FYM Bagno olarak faaliyete başlamıştır. Ülkemizdeki banyo mobilyası anlayışını değiştiren ve tasarımlarıyla geniş bir müşteri portföyüne sahip olan FYM Bagno, yılların verdiği tecrübe ile üretimine %100 kapasite ile devam etmektedir.

Çeyrek asırlık tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla İstanbul Hadımköy’de 7000 m2 kapalı 3000 m2 açık alana kurulu üretim tesisinde üretim yapmaktadır.

Yapı marketlere yüzlerce bayi ve dağıtıcılarıyla ülkemizin her bölgesine hizmet veren kuruluşumuz, yurtdışına yaptığı ihracatlarla da ekonomimize katkı sağlamakatadır.

Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Balkan pazarına ciddi bir öneme sahip olan kuruluşumuz yaptığı yeni yatırımlarla banyo mobilyaları, banyo aksesuarları ve armatürleri ile sektöründe  ihracattan aldığı payı arttırmayı hedeflemektedir.

Orta Doğu Satış: 85%
Türkiye Satış: 94%
Avrupa Satış: 73%

Vizyonumuz - Misyonumuz

Vizyonumuz

Modern banyo mobilyası üretiminde Türkiye ve Dünyayya yayılma, bayi ve tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle farklı modeller oluşturarak tüketicilerimize yakın olmaktır.

Misyonumuz

Türkiye banyo mobilyası sektöründe Öncü konumunu ve ihracat yapılan ülkelerde lider konumunu güçlendirmek, sektörde örnek bir yapıda olmak, çalışanlarına ve çevreye karşı duyarlı samimi, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir firma olmak.